LW Y1SG-BFOO-GKJM-1-20-R18
- 型號描述:
White 8200K LED Indication - Discrete 3.3V 2-SMD, J-Lead
LED WHITE DIFFUSED 2SMD R/A
- 型號:
- LW Y1SG-BFOO-GKJM-1-20-R18
- Color
- White
- Lens Color
- Yellow
- Lens Transparency
- Diffused
- Millicandela Rating
- 1600mcd
- Lens Style
- Lens Size
- Voltage - Forward (Vf) (Typ)
- 3.3V
- Current - Test
- 20mA
- Surface Mount, Right Angle
- Wavelength - Dominant
- 8200K
- Wavelength - Peak
- 2-SMD, J-Lead
- Supplier Device Package
- 2-SMD
- Size / Dimension
- 2.80mm L x 1.20mm W
- Height (Max)
- 0.90mm